Mardin Kalkışlı Karadeniz Turu

You are here:
Previous
Next

26/27/28/29 HAZİRAN  DOĞU KARADENİZ TURU

ARTVİN – RİZE – TRABZON

1.GÜN /Gezimizin ilk günü 22:30 MAVİ TUR(Kayacan) ofisi  – 23:00 Karayolları Parkı(Yenişehir) önünden hareket ile başlıyor.

2.GÜN / Artvin, Şavşat Karagöl – Artvin’e doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde göreceğimiz Deriner Barajında fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Gönye dağına kurulu Artvin’i yol üzerinden panoramik olarak gördükten sonra Şavşat’a ulaşıyoruz. Öğle yemeği sonrasında Karagöl gezimize başlıyoruz.Karagölde doğa fotoğrafı çekimi ve serbest zaman,Ardından Otele giriş.(Akşam yemeği otelde.)

3.GÜN / Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası, Galer Düzü, Kalegon, Gelintülü Şelalesi – Otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle  Kaçkar Dağları Milli Parkı’na gitmek üzere Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz. Ayder Yaylası, Gelin Tülü Şelalesi, Galer Düzü ve Kalegon’u gördükten sonra Ayder’de doğa ile iç içe bir saatlik serbest vakit veriyoruz. İsteyenler Ayder’de kalarak doğanın keyfini çıkartıyoruz.

 Belirlenen saatte otobüsümüz ile otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

4.GÜN / Çayeli, Rize, Sürmene, Uzungöl, Trabzon – Gezimizin son gününde otelde alınan kahvaltı sonrası Feretiko yapım atölyelerinde çay molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz alış verişlerini yaptıktan sonra Rize’ye doğru hareket ediyoruz. Solaklı Vadisi’ne sapıyoruz. Çaykara’dan (Katahor) geçerek Uzungöl’e (Saraho) varıyoruz İlk olarak öğle yemeğimizi  serbest olarak alıyoruz. Yemek sonrası Uzungöl’ de serbest zaman veriyoruz.

Misafirler ile buluşma sonrası Mardin’e hareket ediyoruz.

Genel Şartlar

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz.

———————————————————————————————–

Otellerde 2 gece konaklama 3 sabah kahvaltısı ve 3 akşam yemeği, D2 Yetki Belgeli Lüks otobüsler ile ulaşım, Çevre gezileri,ikramlar.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm öğlen yemekleri
Tüm öğünlerdeki ekstra yemeklerde alınan içecekler
Tüm özel harcamalar
Gece turları
Müze Kart
Müze Ören Yeri Girişleri

Önemli Notlar

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Gezi süresi  4 gündür. Otel konaklaması 2 gece 3 gündür.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Mavi Tur’da saklıdır.
Turun iptali durumunda Mavi Tur, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Çocuk indirimleri  yetişkin yanında uygulanır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

Notlar

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Mavi Tur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Mavi Tur’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki 4 koltuk 2’şer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki 4 kişi en ön koltuklara oturur.

NOT: Yoğun dönemler otellerde sıkışıklık olmasından dolayı aynı standartlarda yada bir üst kategoride oteller ile değişiklik yapılabilmektedir.

Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir.

1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği Mavi Tur ya da Mavi Tur çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır. Rehber, kaptan, otobüs servis elemanı tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. Mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna başvurulur.

Öğle yemekleri serbest olarak alınmaktadır. Tur programında belirtilen restoranlar rehberimizin önerdiği tesisler olup menü fiyatlarını restorantlar belirlemektedirler.Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş yada faturalarını temin edebilirler.
Otokar,Neoplan, Mercedes  koltuklandırma, ABS, ASR, klima,buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, rehber anonsu için ses sistemi, CD  oynatıcı bulunmak zorundadır.

AKKOYUNLU TURİZM
ADRES
Kayacan Mah.Kayacan 6.Sokak.No:2/1
ARTUKLU / MARDİN
İLETİŞİM
+90 482 212 7 444
+90 530 416 09 91
+90 533 563 47 25
mail@akkoyunluturizm.com.tr

© Akkoyunlu Turizm 2020. Tüm hakları mahfuzdur.

TEKNOROVA | Güvencesi ile hazırlanmıştır.